Naše služby

Reklama

Arriva Express

Spustili jsme nové linky Olomouc - Prostějov - Brno a Přerov - Kroměříž - Brno.

Vozový park

ARRIVA MORAVA a.s. provozuje osobní autobusovou dopravu na území Olomouckého a Moravskoslezského kraje, částečně působí i na území kraje Zlínského a Pardubického.

V současnosti disponujeme takřka 800 autobusy s průměrným stářím vozového parku 8 let. Zajišťujeme provoz 397 příměstských linek, 40 linek MHD, 10 dálkových linek a 1 mezinárodní linky. Naše autobusy najezdí za rok zhruba 46 500 000 km.

Vozový park ARRIVA MORAVA a.s., který vyhovuje všem požadavkům platné legislativy, neustále obnovujeme a snažíme se zvyšovat podíl autobusů bezbariérových a autobusů na alternativní pohon.

Ročně obnovujeme zhruba 50 autobusů. Kvalitní stav vozidel je zajišťován pravidelnou údržbou smluvně uzavřenou se servisními organizacemi. U starších vozidel jsou pro vylepšení jejich technického stavu prováděny navíc celkové opravy karosérie a interiéru.

Veřejná linková doprava (příměstské linky a MHD) je zajišťována následujícími typy vozidel: Karosa C 934, C 954, ARES, CROSSWAY, SOR C 12, SOR C 10,5, SOR C 9,5, nízkopodlažní vozidla Renault CITIBUS, SOR, CROSSWAY a Solaris.

Dálkové linky jsou zajišťovány vozidly značky Karosa (typ C 935, C 954, C 955, Arway, AXER, atd.), dále pak autobusy typu SOR LH 12, SOR LH 10,5, SOR LC 9,5 Lux).

Zájezdovou dopravu zajišťujeme autobusy SCANIA IRIZAR Century, SCANIA IRIZAR EB 4x2, MAN Lion´s Coach, MAN FRH 422, Mercedes-Benz Tourismo, Mercedes-Benz Travego,  Arway, Karosa LC 936 a LC 956, AXER, SOR LH 12, SOR LC 10,5, SOR LC 9,5 a dalšími autobusy s různou úrovní vybavení a různou kapacitou vozidel. V rámci zájezdové dopravy nabízíme také možnost objednat si autobus s přívěsným vozíkem pro přepravu jízdních kol. 

ARRIVA MORAVA a.s. je významným dopravcem v rámci celé České republiky, který každoročně rozšiřuje nabídku svých služeb. Provozujeme linky v oblasti přepravy imobilních občanů, vybavujeme vozidla ozvučením pro nevidomé občany a zajišťujeme speciální turistické cyklobusy pro přepravu turistů s koly a skibusy pro přepravu lyžařů. Důsledně kontrolujeme dodržování veškerých předpisů týkajících se bezpečnosti dopravy, naši řidiči procházejí pravidelným školením a lékařskými prohlídkami včetně psychologických vyšetření, čímž je zajištěna jejich spolehlivost.

Navíc jsme od roku 1998 držiteli certifikátu ISO, což znamená, že všechny naše služby mají zaručenou úroveň kvality, kterou se snažíme neustále systematicky zlepšovat.

Našim prioritním cílem je uspokojovat potřeby zákazníků (cestující veřejnosti, orgánů státní správy i soukromých subjektů) na maximální možné úrovni.