Naše služby

Reklama

Arriva Express

Spustili jsme nové linky Olomouc - Prostějov - Brno a Přerov - Kroměříž - Brno.

Rekonstrukce mostu přes Ostravici na Rudné ulici v Ostravě

Od: 19. 3. 2018 - 00:00
Do: 30. 11. 2018 - 23:59

Od pondělí 19. března 2018 z důvodu rekonstrukce mostu přes řeku Ostravici na Rudné ulici v blízkosti hobbymarketu Hornbach dojde ke změně v organizaci provozu linek MHD Ostrava a příměstské autobusové dopravy.

Provoz bude možný pouze ve směru z Kunčic do Vítkovic, a to jak pro osobní automobily, tak pro autobusy. V opačném směru musí všechna vozidla využít objízdné trasy. K celostátnímu termínu změn jízdních řádů 4. března 2018 došlo k významným úpravám jízdních řádů linek MHD tak, aby byly připraveny na plně výlukový provoz ihned po uzavření opravovaného úseku. Trvání výluky je předpokládáno do konce listopadu 2018.

Níže jsou zobrazena přijatá výluková opatření pouze pro linky společnosti ARRIVA MORAVA. Všechna přijatá výluková opatření najdete zde.

Linka 387 Ostrava – Lučina

Po uzavření opravované části mostu pojede linka ve směru do Ostravy přes zastávku Bivojova na Rudné ulici, dále na Mírové náměstí a vybrané spoje budou pokračovat přes zastávku Hlubinská na ÚAN. Ve směru z Ostravy vyjedou spoje z Mírového náměstí přes zastávku Hlubinská na zastávku ÚAN, objížďkovou trasou na zastávku Frýdecká (na Frýdecké ulici) a dále po své trase. Zastávky Důl Jeremenko, Český dům a U Chladičů jsou zrušeny.

Linka 675 Skřipov – Klimkovice – Ostrava

Po uzavření opravované části mostu bude ranní spoj 2 z Bílovce – Výškovic uspíšen o 5 minut a ze zastávky Janová pojede přes zastávku Jelínkova objížďkovou trasou až do Kunčic.