Arriva Express

Spustili jsme nové linky Olomouc - Prostějov - Brno a Přerov - Kroměříž - Brno.

Řidič autobusu

31. května 2017 | Moravskoslezský kraj

Náplň práce

Pojďte s námi řídit náš autobus.

Požadujeme

  • řidičský průkaz skupiny D, popř. Vám umožníme získání ŘP skupiny D i profesního průkazu na náklady společnosti
  • odbornou a zdravotní způsobilost
  • spolehlivost, časovou flexibilitu
  • slušné jednání a vystupování
  • možný i zkrácený úvazek nebo DPČ, DPP

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • dobré mzdové podmínky
  • mzda vždy včas na Vašem účtu
  • náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč
  • možnost ubytování (záleží dle lokality)
  • další benefity: stravenky anebo dotované jídlo, jízdní výhody, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • pracovní ošacení - stejnokroj
  • nástup ihned nebo po dohodě

Další informace

Telefonický kontakt:

Ostravsko: tel.: 597 827 030, mob.: 607 909 967

Olomoucko: tel.: 597 827 032, mob.: 724 839 485

Novojičínsko: tel.: 597 827 033, mob.: 728 460 384

email: pracemorava@arriva.cz

Ochrana proti SPAMu:* opište, prosím, kontrolní text. Jestliže text nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Vyplněním a odesláním formuláře poskytujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále jako „zákon“), společnostem ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA a.s., IČO 27368815 se sídlem Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8 a ARRIVA vlaky s.r.o., IČO 28955196 se sídlem tamtéž, souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených ve formuláři a jeho přílohách pro účely vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je poskytován na dobu od odeslání formuláře do uplynutí 6 měsíců po skončení výběrového řízení na pracovní pozici, na kterou se hlásíte. Po uplynutí této doby budou Vaše osobní údaje vymazány.

Poučení:
Máte právo kdykoli svůj souhlas odvolat písemným oznámením. Subjektu údajů ve smyslu zákona dále náležejí práva dle ustanovení § 12 zákona (právo na přístup k informacím) a dle § 21 zákona (žádost o vysvětlení a odstranění nežádoucího stavu).