Naše služby

Školicí středisko

Arriva Express

Spustili jsme nové linky Olomouc - Prostějov - Brno a Přerov - Kroměříž - Brno.

Doprava na Dny NATO v Ostravě 16. - 17. září 2017

29. srpna 2017 | Společnost ARRIVA MORAVA a.s., která se stala již tradičním oficiálním dopravcem Dnů NATO v Ostravě bude i letos zajišťovat obousměrnou zpoplatněnou dopravu autobusy veřejné linkové osobní dopravy.

Speciální autobusová linka z Ostravy na letiště Mošnov:

Jízdní řád linky 910139 Ostrava – Petřvald, Petřvaldík

Odjezd ze zastávky Ostrava, ÚAN bude realizován ze stanoviště č. 5. Spoje ve směru na letiště budou zastavovat na zastávkách Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika a Ostrava, Dubina, Václava Jiřikovského. Spoje z letiště budou zastavovat na zastávkách Ostrava, Dubina (terminál), Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika a Ostrava, ÚAN.

První autobus z autobusového nádraží v Ostravě bude v sobotu i v neděli přistaven v 7:30 hod. a poslední odjezd z Petřvaldu, resp. z letiště zpět do Ostravy předpokládáme v sobotu v 18:55 hod. a v neděli v 17:55 hod.

V prostoru letiště budou spoje i letos opět končit a začínat na zastávce Petřvald, Petřvaldík, garáže ČSAD, odkud povede značená pěší trasa o délce cca 800 m do areálu letiště.

Časy odjezdů autobusů mohou být ovlivněny propustností jednotlivých komunikací.

Ceník jízdného:

   Jednosměrné Zpáteční
Obyčejné Děti do 15 let Obyčejné Děti do 15 let
Ostrava, ÚAN - letiště 40,- 20,- 75,- 37,-
Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika - letiště 30,- 15,- 55,- 27,-
Ostrava, Dubina, Václava Jiříkovského - letiště 30,- 15,- 55,- 27,-


Prodej jízdenek bude probíhat přímo u řidičů autobusů. Zpáteční jízdenka platí pouze v den zakoupení, pro jízdu TAM ve spoji, ve kterém byla zakoupena, pro jízdu ZPĚT bude označena řidičem.

Kočárky s dětmi, děti do 6 let věku se přepravují zdarma. Krátkodobé ani dlouhodobé časové jízdenky ODIS na této lince neplatí.


Speciální autobusová linka ze Studénky na letiště Mošnov:

Jízdní řád linky 910138 Studénka – Albrechtičky

Speciální autobusová linka ze Studénky od železniční stanice bude v prostoru letiště končit a začínat na zastávce Albrechtičky, mateřská školka, odkud povede značená pěší trasa o délce cca 1,3 km do areálu letiště.

První autobus ve Studénce bude v sobotu i v neděli přistaven v 8:10 hod. a poslední odjezd z Albrechtiček zpět do Studénky předpokládáme v 18:35 hod.

Autobusy budou navazovat na vlakové spoje. Tato návaznost však může být ovlivněna aktuální propustností jednotlivých komunikací.

Ceník jízdného:

   Jednosměrné Zpáteční
Obyčejné Děti do 15 let Obyčejné Děti do 15 let
Studénka - letiště 17,- 8,- 30,- 15,-


Prodej jízdenek bude probíhat přímo u řidičů autobusů. Zpáteční jízdenka platí pouze v den zakoupení, pro jízdu TAM ve spoji, ve kterém byla zakoupena, pro jízdu ZPĚT bude označena řidičem.

Kočárky s dětmi a děti do 6 let věku se přepravují zdarma. Krátkodobé ani dlouhodobé časové jízdenky ODIS na této lince neplatí.

Posílení autobusové dopravy z Nového Jičína na letiště Mošnov:

Posílení stávající linky 880670 Nový Jičín – Sedlnice – Mošnov – Ostrava

Cestující z Nového Jičína mohou v sobotu i v neděli využít pro dopravu do areálu letiště v Mošnově posilový spoj pravidelné linky 880670, který pojede v 9:10 hod. z Nového Jičína, aut. nádr. přes Libhošť a Sedlnici s příjezdem do Albrechtiček, odkud povede značená pěší trasa do areálu letiště.

Po ukončení programu v sobotu i v neděli bude opět přistaven autobus na zastávce Albrechtičky, mateřská škola, a to v 16.00 hod.

Další informace o Dnech NATO v Ostravě, program, mapy areálu a přístupových tras naleznete na oficiálních stránkách Dnů NATO v Ostravě www.natodays.cz.