Naše služby

Školicí středisko

Arriva Express

Spustili jsme nové linky Olomouc - Prostějov - Brno a Přerov - Kroměříž - Brno.

Posilový autobus Zlaté Hory - Ostrava v pondělí 2. 4. 2018

Posilový autobus Zlaté Hory - Ostrava v pondělí 2. 4. 2018
28. března 2018 | Vzhledem k očekávané zvýšené poptávce po prodlouženém víkendu vypravíme v pondělí 2. dubna 2018 druhý posilový autobus ke spoji 9 na lince 950160 ze Zlatých Hor do Ostravy.
Zastávka Kmenový spoj Posilový spoj
Jeseník, aut. nádr. 17:30 -
Jeseník, sídliště 17:34 -
Česká Ves, ObÚ 17:38 -
Písečná, rozc. 17:43 -
Mikulovice, Široký Brod, pošta 17:48 -
Mikulovice, prodejna OKAL 17:51 -
Mikulovice, ObÚ 17:54 -
Zlaté Hory, Ondřejovice, záv. 17:59 -
Zlaté Hory, Ondřejovice, rest. 18:02 -
Zlaté Hory, aut. st. 18:10 18:10
Zlaté Hory, poutní kostel 18:17 18:17
Heřmanovice, rozc. 18:21 18:21
Heřmanovice, rest. 18:23 18:23
Holčovice, Spálené, točna 18:31 18:31
Holčovice, pošta 18:36 18:36
Holčovice, Hejnov, Jednota 18:40 18:40
Město Albrechtice, Hynčice, rest. 18:43 18:43
Město Albrechtice, aut. st. 18:50 18:50
Krnov, nem. 19:02 19:02
Krnov, aut. st. 19:08 19:08
Krnov, Opavská 19:13 19:13
Brumovice, Skrochovice, rozc. 19:22 19:22
Neplachovice, Černý chodník 19:26 19:26
Opava, Nákladní 19:39 19:39
Opava, Těšínská 19:44 19:44
Opava, Komárov, Komas 19:50 19:50
Ostrava, Poruba, vozovna 20:08 20:08
Ostrava, Svinov, mosty horní zast. 20:13 20:13
Ostrava, ÚAN 20:25 20:25

Jízdenky na tento, ale i na další dálkové spoje je možné již v předstihu rezervovat na jizdenky.arriva.cz.