Pronájem autobusů

Autobusová doprava v regionech Ostrava, Olomouc, Třinec, Nový Jičín, Šumperk, Přerov, Krnov, Bruntál a Jeseník pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich požadavků a potřeb. Nabízíme také přepravu zaměstnanců pro firmy.
 
Kontakty pro bližší informace, poptání nebo objednání autobusu:
 Zájezdový autobus SETRA Zájezdový autobus Mercedes
Zájezdový autobus MAN Historický autobus Karosa ŠL 11


 

 

 

 

 

» zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím webového formuláře

» zaslat objednávku prostřednictvím webového formuláře

Cenu přepravy Vám zkalkulujeme individuálně dle Vašich požadavků.

Pro více informací vyberte jednu z oblastí:

Pronájem autobusu Ostrava

Autobusová doprava v oblasti Ostrava, Hlučín, Klimkovice, Vratimov, Bohumín atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Olomouc

Autobusová doprava v oblasti Olomouc, Šternberk, Velká Bystřice, Lutín, Uničov, Litovel atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Třinec

Autobusová doprava v oblasti Třinec, Jablunkov, Český Těšín atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Nový Jičín

Autobusová doprava v oblasti Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Odry, Fulnek, Studénka, Bílovec, Frenštát pod Radhoštěm atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Šumperk

Autobusová doprava v oblasti Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Loštice, Velké Losiny, Jeseníky atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Přerov

Autobusová doprava v oblasti Přerov, Hranice, Lipník nad Bečvou atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Krnov a Bruntál

Autobusová doprava v oblasti Krnov, Bruntál, Město Albrechtice, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Malá Morávka, Jeseníky atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Pronájem autobusu Jeseník

Autobusová doprava v oblasti Jeseník, Lipová-Lázně, Mikulovice, Zlaté Hory, Jeseníky atd. pro firmy, školy, instituce, cestovní kanceláře, sportovní kluby, zájmová sdružení i individuální zákazníky na míru Vašich potřeb a požadavků.

Historické autobusy

Doprava zaměstnanců

Objednávka autobusu

Nezávazná poptávka